Consultation for India

03 Eylül 2021, CumaConsultation for India, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for India; Türkiye de bulunan Hindistan Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Hindistan vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye de bulun Hindistan temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Hindistan Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Hindistan Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Hindistan temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Hindistan seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Hindistan vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for India web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for India web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for India web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for India ya dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.